Mesafeli Satış Sözleşmesi

Mağazamızdan alışveriş yapan herkes bu sözleşmeyi okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Üye Bilgileri : Üye, bilgilerini eksiksiz ve hatasız girmelidir. Teslimat için telefon numarası ve vergi numarası (veya TC Kimlik Numarası) girilmesi zorunludur. Bu bilgiler hem güvenlik için hem de kanuni zorunluluktan dolayı gereklidir.

Hatalar : Ürün açıklaması, adı, fiyatı, fotoğrafı vs her türlü içerikte oluşabilecek hatalarından dolayı mağazamız sorumlu tutulamaz.

Fiyat Politikası : Mağazamızda satılan tüm ürün fiyatlarını serbest ekonomi kuralları gereği mağazamız belirler. Etiket Fiyatı, Satış Fiyatı ve İndirimli Fiyat buna dahildir. Müşteri, ürün üreticisi, ithalatçısı veya dağıtıcısı dahil hiç kimse fiyatı değiştirmemiz konusunda firmamızı zorlama yetkisi yoktur. Yazım hataları istisnadır.

Garanti : Mağazamız İade, Değişim ve Garanti Şartları sayfasında belirtilen kurallar çerçevesinde hareket eder.

İade : Mağazamız sattığı her hangi bir ürünü İade, Değişim ve Garanti Şartları sayfasında belirtilen durumlarda iade alma garantisi verir.

Ücretler : Mağazamız tarafından tahsil edilen tüm ücretler ilgili bölümlerde müşterinin görebileceği şekilde açıkça görüntülenir. Bu fiyatlara sonradan itiraz edilemez.

Müşteri Memnuniyeti : Mağazamız müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak için yoğun çaba harcamaktadır. Mağazamızı zarara uğratmaya yönelik ve genel ticaret kuralları çerçevesinde olmayan müşteri talepleri hariç tüm şikayet ve istekleriniz dikkatle incelenerek ivedi sonuçlandırılmaya çalışılmaktadır.

Güvenlik Tedbirleri : Mağazamıza verilen siparişler, bir dizi güvenlik tedbirinden geçtikten sonra müşteriye gönderilir. Mağaza yöneticilerimizin bu işlemler esnasında müşteriden bazı ek bilgiler talep edebilir. Talep edilen bilgiler sizin güvenliğiniz içindir. Müşteri bu talepleri karşılamakla yükümlüdür. Banka veya Yöneticilerimiz tarafından güvenli görülmeyen yada kuşku uyandıran siparişler gönderilmez.

Ürün Teslimatı : Türkiye içi teslimatta Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo seçeneklerimiz bulunmaktadır. Kargo ücreti paket boyutuna bağlı olarak değişmektedir.

Sitemizde bulunan ürünlerin siparişi hafta içi saat 11:00’den önce onaylandığı taktirde aynı gün kargoya verilmektedir. Saat 11:00’den sonra onaylanan siparişler ertesi iş gününde kargoya verilir.

Kargonun ulaşım süresi kargo şirketinin sorumluğunda olup, 1 ile 3 iş günü olarak değişmektedir. Cumartesi ve Pazar günleri onaylanan siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Siparişinizi verirken anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarından (Yurtiçi, Aras) dilediğinizi seçebilirsiniz.

Paket teslim alındığı anda siparişiniz kargo yetkilisi tarafından eksiksiz ve sağlam olarak teslim edilmiş sayılacaktır.

Ödeme Koşulları : Sitemizden kredi kartıyla güvenli ve pratik şekilde ödeme yapabilir, 9 aya varan taksit seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Kredi kartı haricinde havale veya EFT yoluyla ödeme yapabilirsiniz. Açıklama kısmına sipariş numaranızı yazmanız işlemlerinizin daha hızlı ve hatasız yapılmasına yardımcı olacaktır. Banka bilgileri sipariş tamamlama ekranında karşınıza çıkacaktır. Bu ödeme tipleri dışında, kapıda ödeme seçeneğini seçerek kargo teslimatı sırasında ödeme gerçekleştirebilirsiniz.