Robot Uzmanıyız

Kurucumuzun eğitim hayatı boyunca karşılaştığı ve gözlemlediği en temel problem, öğrenilen bir bilginin uygulanabileceği veya denenebileceği kullanımı kolay platformların maalesef Türkiye’de olmamasıydı. Robotik sistemlerin bu problemlere çözüm getirebileceği düşünerek Alpantech bünyesinde geliştirilen robotların ve hali hazırda bu alanda kullanılabilecek dünyanın en iyi çözümlerini daha kolay erişebilir hale getirmek için 2017 yılında Robotchu.com sitesini kurmaya karar verdi.

Robotchu.com, okul öncesi gelişimi alanlarını destekleyen robotik çözümlerden, yüksek öğrenimdeki mühendislik çalışmalarına kadar geniş bir alan ve yelpazede başta STEM (Science Technology Engineering Mathematics) olmak üzere, robotik, elektronik, kontrol, kodlama vb. bir çok alandaki çözümleri hem öğrenciler hem de bu alanda kendini geliştirmek isteyen büyüklerin hizmete sunmayı amaçlamıştır.

Alpantech firmasının mantrası olan “Geleceği hayal et” sloganı bünyesinde geliştirilen sistemler ile ve resmi tedarikçisi olduğu birçok firmanın ürünlerini sizlerle buluşturan Robotchu.com sayesinde öğrenen, öğrendiğini uygulayan, problem çözen ve sürekli geliştiren bir neslin hayali ile elimizden gelenin en iyisini yapmak için çok çalışacak ve sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz.